XIV Wielka Urodzinowa Gala Charytatywna Fundacji Mam Marzenie

Twórcy:

  • Radzimir Dębski Jimek – artysta
  • Cooperate Orchestra – artyści
  • Krzysztof Antkowiak – artysta
  • B.R.O. – artysta
  • Rebeka Duo – artyści
  • Natalia Kukulska – artysta
  • Zuzanna Nalewajek – artysta
  • Małgorzata Kożuchowska – prowadząca
  • Conrado Moreno – prowadzący
  • Alina Prokopiuk – przygotowanie, produkcja, koordynacja

Piękne wydarzenie! W wymiarze artystycznym, ale i społecznym. Fantastycznie, że mogliśmy być jego częścią! Było bardzo muzycznie i jak najbardziej galowo!

Wspieramy charytatywnie Fundację Mam Marzenie już drugi rok i mieliśmy przyjemność pracować przy produkcji kolejnej Gali Urodzinowej Fundacji Mam Marzenie odbywającej się w pięknej Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, będącej jednocześnie salą koncertową Filharmonii Poznańskiej.

W roku ubiegłym wsparliśmy Fundację w ramach poszukiwań artystów, którzy upiększą Galę swoimi występami i częściowo w budowaniu sieci partnerskiej oraz promocji. W tym roku natomiast ponad ubiegłoroczne zadania, zaufano nam powierzając pełną produkcję imprezy.

Produkcja imprezy obejmowała opracowanie koncepcji, scenariusza, angaż artystów, kwestie techniczne, logistyczne i całą koordynację montażu, prób oraz finalnie nadzór nad przebiegiem Gali.

Dzięki naszym staraniom Galę uświetnili artyści najwyższego formatu.
Pierwszym mocnym uderzeniem był Jimek, który wraz z poznańską orkiestrą symfoniczną Cooperate Orchestra w 60-osobowym składzie zagrał swoją Historię Hip Hopu. Bardziej liryczny, pianista i wokalista – Krzysztof Antkowiak zaprezentował swój solowy repertuar przy fortepianie. Pianista wielkiej klasy dobrowolnie wsparł również wykonanie jednej z Marzycielek Fundacji w jej wokalnym wykonaniu „Hymnu Fundacji” w aranżacji na orkiestrę, którą charytatywnie wykonała Cooperate Orchestra na specjalnie na potrzebę tegorocznej Gali.
Orkiestra ponadto zaaranżowała jeszcze jeden utwór powierzony Fundacji – „Uwierz w marzenia”, wykonany na imprezie przez młodziutką śpiewaczkę Zuzannę Nalewajek wraz z CoOperate Orchestra.
Kolejny artysta, raper B.R.O. poruszył utworem o marzeniach, który powstał specjalnie z dedykacją dla jednej z Marzycielek, podopiecznej Fundacji.
Druga część imprezy wybrzmiała już nieco bardziej elektronicznymi dźwiękami – poznański duet REBEKA, a w finale Natalia Kukulska z Zespołem.

Podczas Gali nie zabrakło oczywiście ważnych dla Fundacji Mam Marzenie momentów, które już tradycyjnie mają miejsce na scenie – na żywo, na oczach zebranych gości spełniono marzenia dzieci, podopiecznych Fundacji. Nie zabrakło marzeń muzycznych, takich jak własna gitara czy wspólne śpiewanie marzycieli z artystami, ale i podróżniczych.

Było mnóstwo wzruszeń i podziękowań.

Całość w profesjonalnej oprawie mutlimedialnej, dźwiękowej i oświetleniowej.

WIĘCEJ ZDJĘĆ

Galeria projektu

Inne produkcje autorskie

“FEELX NOWOWIEJSKI” – premiera widowiska muzyczno-teatralnego w reżyserii Bartosza Badury

“HALOOO! CHOPIN”

“RADIOSTATIK FT. TERENCE BLANCHARD”, MSR STUDIOS, NYC

25 lat INTERBUD WEST